امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | Tuesday, 16 January , 2018
"در تاریکترین شب های ستم ، روشنترین ستاره ها زاده می شوند . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
اجرای دولت الکترونیک برای افزایش رضایتمندی مردم ضروری است

  معاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر اهتمام دولت تدبیر وامید برای اجرایی شدن برنامه های دولت الکترونیک گفت: همه بخشها باید کمک کنند تا هرچه سریعتر دولت الکترونیک اجرا شود و شاهد رضایتمندی بیشتر مردم باشیم.   تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری : اسحاق جهانگیری ظهر امروز( سه شنبه) در جلسه شورای […]

 


139212241414202422347233

معاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر اهتمام دولت تدبیر وامید برای اجرایی شدن برنامه های دولت الکترونیک گفت: همه بخشها باید کمک کنند تا هرچه سریعتر دولت الکترونیک اجرا شود و شاهد رضایتمندی بیشتر مردم باشیم.

 

تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری : اسحاق جهانگیری ظهر امروز( سه شنبه) در جلسه شورای عالی اداری با اشاره به رتبه پایین ایران از نظر شاخص دولت الکترونیک افزود: باید تلاش کنیم با عملیاتی نمودن دولت الکترونیک جایگاه و رتبه ایران را در این زمینه ارتقا بخشیم.

وی با تاکید بر اهتمام دولت تدبیر وامید برای اجرایی شدن برنامه های دولت الکترونیک گفت: همه بخشها باید کمک کنند تا هرچه سریعتر دولت الکترونیک اجرا شود و شاهد رضایتمندی بیشتر مردم باشیم.

 

معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: توسعه و اجرای دولت الکترونیک از برنامه‌هایی است که در صورت اجرا شدن کامل آن، شاهد کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت مردم و بهره مندی بیشتر آنان از خدمات دولتی خواهیم بود.

 

معاون اول رئیس‌جمهور در این جلسه که وزرای آموزش وپرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، دادگستری، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور، استاندار زنجان و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، گزارشی از نقشه راه دولت الکترونیک ارائه شد و سپس آیین نامه اجرایی آن مورد بررسی قرار گرفت که پس از اعمال برخی اصلاحات، این آیین نامه در ۲۰ ماده به تایید اعضای شورای عالی رسید.

 

منبع : تسنیم

 

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان