امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | Saturday, 16 December , 2017
"مهم ترین رازهای نهان سیاست بازان ، چیزی جز پیگری اندیشه مردم کوچه و بازار نیست. حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
سوارز از کیه‌لینی و دنیای فوتبال عذرخواهی کرد

مهاجم تیم ملی اروگوئه بعد از دو بار تلاش برای انکار اشتباهی که در بازی برابر ایتالیا مرتکب شد، سرانجام به اشتباه خود اعتراف و از مدافع آتزوری عذرخواهی کرد.   بعد از گذشت یک هفته از جنجالی که لوئیس سوارز، با گاز گرفتن شانه جورجو کیه‌لینی در جریان دیدار تیم‌های ملی اروگوئه و ایتالیا […]

مهاجم تیم ملی اروگوئه بعد از دو بار تلاش برای انکار اشتباهی که در بازی برابر ایتالیا مرتکب شد، سرانجام به اشتباه خود اعتراف و از مدافع آتزوری عذرخواهی کرد.

 

بعد از گذشت یک هفته از جنجالی که لوئیس سوارز، با گاز گرفتن شانه جورجو کیه‌لینی در جریان دیدار تیم‌های ملی اروگوئه و ایتالیا در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ به راه انداخت، او با انتشار بیانیه‌ای از هوادارانش و همچنین مدافع لاجوردی‌پوشان عذرخواهی کرد.

 

139304041615164043079833
 

 

سوارز در این بیانیه که در صفحه شخصی وی در یکی از شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته، نوشته است: بعد از چند روز خانه‌نشینی و سپری کردن اوقات در کنار خانواده، من سرانجام توانستم آرامش خودم را دوباره به دست آورم و حقیقت را درباره اتفاقی که در بازی تیم‌های ملی اروگوئه و ایتالیا رخ داد، بگویم.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: صرفنظر از جوی که به وجود آمده است و بیانیه‌های متناقضی که در این چند روز اخیر منتشر شده است باید بگویم که جورجو کیه‌لینی، هدف حمله فیزیکی من واقع شد و در برخوردی که با او داشتم، این بازیکن را گاز گرفتم. به همین دلیل می‌خواهم مراتب تأسف عمیق خود را بابت اتفاقی که افتاد اعلام کنم و از جورجو کیه‌لینی و تمام جامعه فوتبال عذرخواهی کنم. همچنین به مردم قول می‌دهم که دیگر چنین حادثه‌ای تکرار نخواهد شد.

 

وعده سوارز برای عدم تکرار چنین اشتباهی در حالی است که حادثه اخیر بازی ایتالیا و اروگوئه سومین مورد در دوران بازیگری اوست که یک بازیکن قربانی گازهای مهاجم لیورپول واقع می‌شود.

 

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان