امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | Saturday, 16 December , 2017
"شباهنگام برای خانواده و نزدیکانت نامه بنویس و در روز برای اربابان و سرپرستان . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
ششمین میزبانی ایتالیا در مرحله نهایی لیگ جهانی

مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال اواخر تیر ماه در شهر فلورانس ایتالیا برگزار می‌شود که ششمین میزبانی این کشور در مرحله نهایی لیگ جهانی محسوب می‌شود. مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال در روزهای ۲۵ تا ۲۹ تیر در شهر فلورانس ایتالیا برگزار می‌شود. این ششمین میزبانی ایتالیا در مرحله نهایی لیگ جهانی است، ضمن اینکه […]

مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال اواخر تیر ماه در شهر فلورانس ایتالیا برگزار می‌شود که ششمین میزبانی این کشور در مرحله نهایی لیگ جهانی محسوب می‌شود.
مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال در روزهای ۲۵ تا ۲۹ تیر در شهر فلورانس ایتالیا برگزار می‌شود. این ششمین میزبانی ایتالیا در مرحله نهایی لیگ جهانی است، ضمن اینکه فلورانس پس از جنوا (۱۹۹۲)، رم (۲۰۰۴) و میلان (۱۹۹۱، ۱۹۹۴ و ۱۹۹۸) چهارمین شهر ایتالیاست که میزبان رقابت‌های این مرحله است.

 


13930407210325863103303
 
6 تیم حاضر در این مرحله در ۲ گروه ۳ تیمی ابتدا به صورت دوره‌ای با هم به رقابت می‌پردازند و سپس تیم‌های اول و دوم هر گروه به صورت ضربدری برگزارکننده دیدارهای نیمه نهایی خواهند بود. در ادامه، تیم‌های برنده این مرحله برای کسب مدال طلا و بازنده‌ها برای کسب مقام سوم مصاف خواهند داد. تیم‌های سوم هر گروه نیز بر اساس امتیازی که کسب کرده‌اند، بدون انجام مسابقه در رده‌های پنجم و ششم قرار می‌گیرند.

 

بر اساس اعلام پیشین فدراسیون جهانی، در گروه اول این مرحله: میزبان (ایتالیا) ، تیم اول گروه ۲ (یکی از تیم‌های روسیه، آمریکا، بلغارستان و صربستان) و تیم قهرمان دسته دوم (۲۲ تیر در سیدنی مشخص می‌شود) قرار می‌گیرند. در گروه دوم نیز ۲ تیم صعودکننده از گروه یک (۲ تیم از میان ایران، لهستان و برزیل) همراه با تیم دوم گروه ۲ (یکی از تیم‌های روسیه، آمریکا، بلغارستان و صربستان) به رقابت می‌پردازند.

 

آنچه در پیش بینی‌ها بیشتر به چشم می‌آید، غیبت برزیل در جمع بزرگان لیگ جهانی است. پرافتخارترین تیم لیگ جهانی که در ۲۵ سال برگزاری این رقابت‌ها همواره در میان ۶ تیم برتر بوده، امسال در آستانه یک حذف تاریخی قرار گرفته و کارش به جایی رسیده که هفته آینده در روز آخر مرحله بین قاره‌ای باید ۲ بار ایتالیا را در کشورش ببرد و علاوه بر این، چشم به دست ایران و لهستان داشته باشد.

 

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان