امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ | Monday, 19 February , 2018
"آدمی باید از گناه بپرهیزد ، هر چه را به خویش نمی پسندد به دوست و دشمن خود روا ندارد . حکیم بزرگمهر"
  
محک
 
برنامه روز پنجم جام جهانی

در روز پنجم جام جهانی دو دیدار از گروه H و یک دیدار نیز از گروه نخست برگزار خواهد شد.   ایسنا : جام جهانی بیستم در کشور برزیل در حال برگزاری است و سه‌شنبه با برگزاری سه دیدار روز پنجم جام نیز به پایان می‌رسد.   * بلژیک – الجزایر ساعت ۲۰:۳۰ بلژیک یکی […]

در روز پنجم جام جهانی دو دیدار از گروه H و یک دیدار نیز از گروه نخست برگزار خواهد شد.

 


arash khamooshi (13 of 26)-7

ایسنا : جام جهانی بیستم در کشور برزیل در حال برگزاری است و سه‌شنبه با برگزاری سه دیدار روز پنجم جام نیز به پایان می‌رسد.

 

* بلژیک – الجزایر ساعت ۲۰:۳۰

بلژیک یکی از تیم‌های شگفتی‌ساز احتمالی با بازیکنانی بزرگی چون ادن هازارد و روملو لوکاکو در اولین دیدار باید برابر الجزایر به میدان برود. بلژیک یکی از اولین تیم‌هایی بود که صعودش را به جام جهانی قطعی کرد و امیدوار است که بتواند جام جهانی بیستم را با پیروزی پشت سر بگذارد.

 

* برزیل – مکزیک ساعت ۲۳:۳۰

دو تیم پیروز روز اول باید اولین دیدار دور دوم جام جهانی را برگزار کنند. برزیل که موفق شد با برتری برابر کرواسی سه امتیازی شود، در حالی برابر مکزیک به میدان می‌رود که پیروزی در این دیدار باعث می‌شود که سلسائو به عنوان اولین تیم صعودش را به مرحله بعد قطعی کند. مکزیک نیز می‌خواهد که نشان دهد پیروزی برابر کامرون اتفاقی نبوده است.

 

* روسیه – کره جنوبی ۲:۳۰

کره جنوبی به عنوان آخرین نماینده قاره آسیا باید در دیداری سخت برابر روسیه قرار گیرد. این دیدار تقابل سختی خواهد بود چرا که هم روسیه و هم کره جنوبی تلاش می‌کنند تا بتوانند به عنوان یکی از دو تیم صعود کننده به مرحله بعد معرفی شوند.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان