امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | Thursday, 14 December , 2017
"کوشش اولین وظیفه انسان است. ( گوته )"
  
محک
 
علیرضا فغانی داور چهارم بازی نیجریه – فرانسه شد

علیرضا فغانی در قضاوت دیدار حریف آفریقایی ایران و صدرنشین گروه E جام جهانی ۲۰۱۴ به تیم داوری آمریکایی این بازی کمک خواهد کرد. سایت فیفا اسامی داوران بازی‌های ۵۳ و ۵۴ جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را اعلام کرد که در بازی اول علیرضا فغانی به عنوان داور چهارم حضور خواهد داشت.       […]

علیرضا فغانی در قضاوت دیدار حریف آفریقایی ایران و صدرنشین گروه E جام جهانی ۲۰۱۴ به تیم داوری آمریکایی این بازی کمک خواهد کرد.

سایت فیفا اسامی داوران بازی‌های ۵۳ و ۵۴ جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را اعلام کرد که در بازی اول علیرضا فغانی به عنوان داور چهارم حضور خواهد داشت.

 


139206131437123581101393

 

 

در پنجاه‌وسومین بازی جام بیستم که از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه فردا به وقت تهران در ورزشگاه ناسیونال برازیلیا میان تیم‌های ملی فرانسه، صدرنشین گروه E و نیجریه دوم دوم گروه F برگزار می‌شود، فغانی در امر قضاوت به مارک گیگر داور آمریکایی بازی، هموطن و کمک اول او مارک شان هورد و همچنین جو فلچر از کانادا به عنوان کمک داور دوم کمک خواهد کرد.

 

در دیدار پنجاه‌وچهارم جام جهانی نیز که بامداد سه‌شنبه در ورزشگاه بیرا ریو شهر پورتو آلگره میان تیم‌های ملی آلمان و الجزایر برگزار می‌شود، ساندرو ریکی از برزیل قضاوت بازی را برعهده خواهد داشت و دو هموطنش، امرسون دی‌کارلوالیو و مارسلو وان گاسه او را یاری خواهند کرد.

 

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان