امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | Thursday, 14 December , 2017
"مهم ترین رازهای نهان سیاست بازان ، چیزی جز پیگری اندیشه مردم کوچه و بازار نیست. حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
اوبی میکل: همه ناامید شده‌ایم/ ایران یازده نفره دفاع می‌کرد

بهترین بازیکن دیدار تیم‌های ایران و نیجریه از نتیجه کسب شده ابراز ناامیدی کرد.   ایسنا : جان اوبی میکل در نشست خبری پس از بازی در پاسخ به این سوال که آیا تساوی برابر ایران ناامید کننده بود، گفت: بله. ما همه ناامید هستیم. اولین بازی در هر تورنمنت اهمیت زیادی دارد. می‌خواستیم ببریم […]

بهترین بازیکن دیدار تیم‌های ایران و نیجریه از نتیجه کسب شده ابراز ناامیدی کرد.

 


arash khamooshi-1-161

ایسنا : جان اوبی میکل در نشست خبری پس از بازی در پاسخ به این سوال که آیا تساوی برابر ایران ناامید کننده بود، گفت: بله. ما همه ناامید هستیم. اولین بازی در هر تورنمنت اهمیت زیادی دارد. می‌خواستیم ببریم و کل بازی هم در اختیار ما بود.

 

وی ادامه داد: ایرانی‌های ایده‌ای برای مهار ما نداشتند و یازده نفره دفاع می‌کردند. خیلی تلاش کردیم ابتدای بازی فشار بیاوریم اما آنها همه چیز را کنترل می‌کردند و اجازه نمی‌دادند کارمان را انجام بدهیم.

 

اوبی میکل درباره بازی‌های بعدی گفت: با این حال تساوی خیلی نتیجه بدی نیست و ما هنوز در جام هستیم. بازی بعدی برابر بوسنی بسیار اهمیت دارد. امیدوارم اشتباه‌هایمان را برطرف کنیم و در بازی بعدی بهتر ظاهر شویم. کار امروز ما به خاطر چیدمان خاص ایران بسیار سخت بود. آنها می‌دانستند چه کار می کنند. هدف‌شان کنترل کردن ما بود و موفق هم شدند.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان