امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | Saturday, 16 December , 2017
"در تاریکترین شب های ستم ، روشنترین ستاره ها زاده می شوند . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
تابارس: فیفا برای رضایت رسانه‌‌ها، سوارز را قربانی و درس عبرت کرد

سرمربی تیم ملی اروگوئه تصمیم فیفا را برای محرومیت چهار ماهه مهاجم تیمش سختگیرانه توصیف کرد. اسکار تابارس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر کلمبیا در ورزشگاه ماراکانا در خصوص محرومیت چهار ماهه لوئیز سوارز به خاطر گاز گرفتن شانه جورجو کیه‌لینی، مدافع تیم ملی ایتالیا در آخرین دور از بازی‌های مرحله گروهی […]

سرمربی تیم ملی اروگوئه تصمیم فیفا را برای محرومیت چهار ماهه مهاجم تیمش سختگیرانه توصیف کرد.

اسکار تابارس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر کلمبیا در ورزشگاه ماراکانا در خصوص محرومیت چهار ماهه لوئیز سوارز به خاطر گاز گرفتن شانه جورجو کیه‌لینی، مدافع تیم ملی ایتالیا در آخرین دور از بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ اظهار داشت: به عنوان سرمربی تیم، به نظر من سوارز در این میان میان قربانی شد. فیفا با مجازات سنگینی که برای سوارز در نظر گرفت خواست که او را درس عبرتی برای بقیه کند تا همه بدانند که خوب چیست و بد چیست.


139304070921495983097083
مجله اینترنتی ماهنما
تابارس افزود: ما با اصل مجازات موافقیم اما ادامه دادن این روند خطرناک است. متأسفانه همه فراموش می‌کنند کسی که قربانی می‌شود هم حقوقی دارد. قبل و بعد اپیزود سوارز،‌ ما شاهد حوادثی بودیم که آنها را با معیارهای کاملاً متفاوتی سنجیدند. این حرف‌ها به معنای تلاش من برای توجیه عمل سوارز نیست، بلکه خودم عقیده دارم که او باید تنبیه می‌شد.

سرمربی تیم اروگوئه تصریح کرد: نمی‌توانم انکار کنم که ما منتظر حکم انضباطی سوارز بودیم اما مجازات او بسیار سختگیرانه بود. او مرتکب اشتباه شد، جرم که نکرد. تصمیمی که فیفا برای مجازات سوارز گرفت مشخصاً تحت تأثیر جوسازی رسانه‌هایی بود که به او حمله کردند. اشتباه سوارز تنها سوژه‌ای بود که خبرنگاران در کنفرانس‌های خبری مطرح می‌کردند. نمی‌دانم ملیت آنها چیست اما همگی انگلیسی حرف می‌زدند!

با محرومیت سوارز، تیم ملی اروگوئه باید بدون مهاجم لیورپول، ۳۰ دقیقه بامداد فردا (یکشنبه) به مصاف کلمبیا برود.

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان