امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ | Monday, 19 February , 2018
"مهم ترین رازهای نهان سیاست بازان ، چیزی جز پیگری اندیشه مردم کوچه و بازار نیست. حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
نرخ انواع گوشت در نمایشگاه‌های رمضان / مرغ ۵۵۰۰ تومان، گوشت قرمز منجمد ۱۶۰۰۰ تومان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از آغاز به کار نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان از فردا خبرداد و گفت: در این نمایشگاه‌ها، گوشت مرغ تنظیم بازاری به قیمت ۵۵۰۰ تومان و گوشت قرمز منجمد نیز هر کیلوگرم ۱۶ هزار تومان به فروش می‌رسد. یداله صادقی  از برپایی نمایشگاههای عرضه […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از آغاز به کار نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان از فردا خبرداد و گفت: در این نمایشگاه‌ها، گوشت مرغ تنظیم بازاری به قیمت ۵۵۰۰ تومان و گوشت قرمز منجمد نیز هر کیلوگرم ۱۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.
یداله صادقی  از برپایی نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان از فردا خبرداد و گفت: این نمایشگاهها در تهران در چهار نقطه مصلی امام خمینی(ره)، پارک ارم، بوستان ولایت و حکیمه به مدت ۱۰ روز برگزار خواهد شد و در آن، ۱۶۰ غرفه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به عرضه مایتحتاج عمومی مردم می پردازند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران افزود: در این نمایشگاهها، کالاهای پرتقاضا در ایام ماه مبارک رمضان همچون گوشت قرمز، گوشت مرغ، حبوبات، برنج، خشکبار، عسل و خرما، انواع حبوبات و قند و شکر عرضه خواهد شد.


گوشت-و-مرغ-300x141

وی تصریح کرد: بر این اساس تلاش شده تا کالاهای مورد نیاز مردم با ۵ تا ۱۵ درصد تخفیف عرضه شود، این در حالی است که هر کیلوگرم مرغ ۵۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد ۱۶ هزار تومان به فروش می رسد.

تامین ۳۰ هزار تن برنج ، ۵۰ هزار تن شکرسفید جهت مصرف خانوار و ۵۰ هزار تن شکر صنف و صنعت توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران و ۳۰ هزار تن گوشت مرغ، ۱۰ هزار تن گوشت قرمز توسط شرکت شرکت پشتیبانی امور دام کشور انجام می گیرد و در مجموع، ۱۷۰ هزار تن کالای اساسی در این نمایشگاهها عرضه می شود.

 

منبع : مهر

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان