امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | Saturday, 16 December , 2017
"آدمی باید از گناه بپرهیزد ، هر چه را به خویش نمی پسندد به دوست و دشمن خود روا ندارد . حکیم بزرگمهر"
  
محک
 
حضور زود هنگام فرخ‌نژاد و تشویق سلیمی

  رئیس فدراسیون والیبال ایران و یکی از بازیگران سرشناس سینمای ایران از حدود یک ساعت قبل از شروع بازی در سالن آزادی حضور پیدا کردند. تسنیم : در هفته ششم لیگ جهانی والیبال،‌ تیم ملی والیبال ایران در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی،‌ میزبان لهستان، تیم پنجم رنکینگ جهانی است. بازی‌های درخشان تیم ملی […]

139109180001263

 

رئیس فدراسیون والیبال ایران و یکی از بازیگران سرشناس سینمای ایران از حدود یک ساعت قبل از شروع بازی در سالن آزادی حضور پیدا کردند.

تسنیم : در هفته ششم لیگ جهانی والیبال،‌ تیم ملی والیبال ایران در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی،‌ میزبان لهستان، تیم پنجم رنکینگ جهانی است. بازی‌های درخشان تیم ملی ایران در لیگ جهانی و در سال‌های اخیر باعث شده تا ظرفیت سالن آزادی از یک ساعت مانده به شروع دیدار ۲ تیم ایران و لهستان، تکمیل شود.

از چهره‌های شاخص حاضر در سالن می‌توان به حمید فرخ‌نژاد، بازیگر شناخته شده سینما اشاره کرد که از جایگاه ویژه،‌ نمایش ملی‌پوشان والیبال ایران را تماشا می‌کند. او به همراه محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ایران از حدود یک ساعت قبل از شروع بازی در سالن حاضر بودند.

کامبیز دیرباز،‌ دیگر بازیگر سینما و تلویزیون و همچنین بهداد سلیمی، قهرمان فوق سنگین وزنه برداری المپیک ۲۰۱۲ نیز از دیگر حاضران در سالن آزادی هستند. در این بین سلیمی پس از حضور در سالن به شدت از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفت.

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان