امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | Saturday, 16 December , 2017
"در تاریکترین شب های ستم ، روشنترین ستاره ها زاده می شوند . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
ایران در آستانه ورود به جمع ۲۵ تیم برتر تاریخ لیگ جهانی

  تیم ملی والیبال ایران در صورت پیروزی مقابل لهستان در سالن آزادی، ایران می‌تواند بیست‌وپنجمین تیمی باشد که در لیگ جهانی به حداقل ۱۰ پیروزی رسیده است. تسنیم : تیم‌های ملی ایران و لهستان برای اولین بار در لیگ جهانی والیبال به مصاف هم می‌روند. تیم ملی ایران در ۲ بازی قبلی خود مقابل […]

139304012019345943061103

 

تیم ملی والیبال ایران در صورت پیروزی مقابل لهستان در سالن آزادی، ایران می‌تواند بیست‌وپنجمین تیمی باشد که در لیگ جهانی به حداقل ۱۰ پیروزی رسیده است.

تسنیم : تیم‌های ملی ایران و لهستان برای اولین بار در لیگ جهانی والیبال به مصاف هم می‌روند. تیم ملی ایران در ۲ بازی قبلی خود مقابل تیم‌های اروپایی (هر ۲ مقابل ایتالیا) برنده بوده و این شانس را دارد که برای اولین بار در تاریخ، ۳ پیروزی متوالی برابر تیم‌های اروپایی کسب کند. تیم ملی لهستان نیز در ۲۰ بازی قبلی خود مقابل تیم‌های آسیایی فقط ۲ بار باخته است. این تیم در سال ۲۰۰۸ با نتایج ۳ بر یک به چین و ۳ بر ۲ به ژاپن، نتیجه را واگذار کرده است.

تیم ملی ایران در حال حاضر با ۱۳ امتیاز از ۸ بازی، ‌تیم دوم گروه A است و امید زیادی برای اولین حضور این تیم در مرحله نهایی لیگ جهانی وجود دارد. تیم ایران در سال ۲۰۱۳ در گروه خود به مقام پنجم و در کل به مقام نهم لیگ جهانی رسید.

تیم ملی ایران که لیگ جهانی ۲۰۱۴ را با ۳ شکست متوالی شروع کرد حالا این فرصت را دارد که ۳ پیروزی متوالی در فصل جاری به دست آورد. در صورت پیروزی تیم ایران مقابل لهستان در سالن آزادی، ایران می‌تواند بیست‌وپنجمین تیمی باشد که در لیگ جهانی به حداقل ۱۰ پیروزی رسیده است.

تعداد برد و باخت‌های تیم ملی والیبال لهستان در این فصل در عدد ۴ با هم برابر است. بهترین توپ‌گیر و بهترین پاسور گروه A در تیم ملی لهستان هستند.

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان