امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | Thursday, 14 December , 2017
"در تاریکترین شب های ستم ، روشنترین ستاره ها زاده می شوند . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
فن‌پرسی: مقابل مکزیک جایی برای اشتباه نداریم

  مهاجم گلزن هلند در آستانه دیدار برابر مکزیک به هم‌تیمی‌هایش هشدار داد نباید مقابل آزتک مرتکب اشتباه شوند.   تسنیم :  تیم ملی فوتبال هلند که با سه پیروزی مقابل اسپانیا، شیلی و استرالیا به عنوان صدرنشین گروه B به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صعود کرد یکشنبه شب در این مرحله […]

139304061649376153093673

 

مهاجم گلزن هلند در آستانه دیدار برابر مکزیک به هم‌تیمی‌هایش هشدار داد نباید مقابل آزتک مرتکب اشتباه شوند.

 

تسنیم :  تیم ملی فوتبال هلند که با سه پیروزی مقابل اسپانیا، شیلی و استرالیا به عنوان صدرنشین گروه B به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صعود کرد یکشنبه شب در این مرحله باید به مصاف مکزیکی برود که در گروه A با ۷ امتیاز به عنوان دومی رسید.

روبین فن‌پرسی، مهاجم هلند در آستانه این دیدار به روزنامه «تایمز آف ایندیا» گفت: مکزیک تیمی است که واقعاً عالی بازی می‌کند و در مرحله گروهی شکستی متحمل نشد. حتی برزیل میزبان هم موفق به گشودن دروازه آنها نشد. به نظرم توانایی‌های آنها بالاست.

وی افزود: با آگاهی به این موضوع که مکزیک در شرایطی که به آن آشناست بازی خواهد کرد باید در مقابله با آنها هوشیار باشیم و خودمان را برای هرنوع شرایط احتمالی آماده کنیم. جایی برای اشتباه نداریم و باید از اشتباهات حریف نهایت استفاده را ببریم. تمرکزمان را روی این بازی خواهیم گذاشت و بهترین نمایش را ارئه می‌‌دهیم.

مهاجم ۳۰ ساله هلند تصریح کرد: از عملکرد هلند در مرحله گروهی خیلی راضی هستم. هر سه تیم حاضر در گروه B را شکست دادیم و وقتی می‌دانید که با وجود اسپانیا، قهرمان جهان در کجای جدول هستید، رضایتمندی زیادی در شما به وجود می‌آید.

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان