امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ | Monday, 19 February , 2018
"شباهنگام برای خانواده و نزدیکانت نامه بنویس و در روز برای اربابان و سرپرستان . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
آمار جام بیستم; ایران بهترین در دفاع ، بدترین در شوتزنی و گلزنی

  بر اساس اعلام سایت فیفا شاگردان کارلوس کی‌روش با ۴ گل خورده در ۳ بازی مرحله گروهی خود جام جهانی ۲۰۱۴ صاحب بهترین عملکرد در کارهای دفاعی شدند. تسنیم : پس از پایان بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال «فیفا» اقدام به انتشار آمار کلی این ۴۸ بازی […]

iran-bosni

 

بر اساس اعلام سایت فیفا شاگردان کارلوس کی‌روش با ۴ گل خورده در ۳ بازی مرحله گروهی خود جام جهانی ۲۰۱۴ صاحب بهترین عملکرد در کارهای دفاعی شدند.

تسنیم : پس از پایان بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال «فیفا» اقدام به انتشار آمار کلی این ۴۸ بازی کرده است.

میانگین گل‌زده در هر بازی: ۲.۸  (میانگین در جام جهانی قبلی: ۲.۳)

میانگین کارت قرمز در هر بازی: ۰.۲ (میانگین در جام جهانی قبلی: ۰.۳)

میانگین کارت زرد در هر بازی: ۲.۷ (میانگین در جام جهانی قبلی: ۳.۸)

میانگین تعداد پاس در هر بازی: ۳۸۴ (میانگین در جام جهانی قبلی: ۳۵۳)

میانگین زمان مفید بازی در هر دیدار: ۵۵.۵ دقیقه (میانگین در جام جهانی قبلی:  ۶۹.۸ دقیقه)

بیشترین گل‌زد: هلند با ۱۰ گل‌زده (میانگین گل‌زده در مرحله گروهی جام بیستم ۴.۱ بوده است.)

بهترین تیم در کارهای تهاجمی: فرانسه با ۶۲ حمله به روی دروازه حریفان. آمار این تیم بدین شرح است: ۷ گل‌زده، ۱۳ شوت بلوکه شده، ۱۹ شوت مهار شده و ۲۳ شوت خارج از چارچوب. میانگین عمکرد خط حمله تیم‌ها در مرحله گروهی این جام هم ۳۸.۵ حمله بوده است.

بهترین تیم در دادن پاس: آلمان با ۱۷۹۲ پاس سالم. آمار این تیم بدین شرح است: ۴۲۵ پاس کوتاه سالم، ۱۲۱۴ پاس نیمه‌بلند سالم، ۱۵۳ پاس بلند سالم و ۸۵ درصد میزان پاس سالم. میانگین پاسکاری در مرحله گروهی این تورنمنت هم ۱۱۵۳ پاس سالم بوده است.

بهترین تیم در کارهای دفاعی: ایران با ۹۲ دفاع. آمار این تیم بدین شرح است: ۷۲ تکل، ۱۲ مهار و ۸ شوت بلوکه شده. میانگین عملکرد دفاعی تیم‌ها در این تورنمنت هم ۶۷.۴ دفاع بوده است.

بهترین گلزن جام بیستم در مرحله گروهی: توماس مولر از آلمان با ۷ شوت و ۴ گل زده.

بهترین دونده جام بیستم در مرحله گروهی: مایکل بردلی از آمریکا با ۳۸ هزار و ۱۹ متر مسافت پیوده شده.

بیشترین پاس سالم در مرحله گروهی: خاویر ماسچرانو از آرژانتین با ۲۷۸ پاس سالم و ۸۹.۴ درصد دقت پاس (۱۴ درصد پاس کوتاه، ۶۹.۱ درصد پاس نیمه‌بلند و ۱۶.۹ درصد پاس بلند).

بهترین مهار: بن فاستر، دوازه‌بان انگلیس با ۲ مهار.

** تیم ملی کشورمان به لحاظ انضباطی با دریافت ۴ کارت زرد، ۴۹ خطای مرتکب‌شده و ۴۰ خطای صورت گرفته بر روی بازیکنانش در رده چهاردهم رده‌بندی ۳۲ تیم حاضر در مرحله گروهی این تورنمنت قرار گرفت. تیم ملی آلمان از این حیث منضبط‌ترین تیم و در مکان نخست قرار داد.

** شاگردان کارلوس کی‌روش به لحاظ گل‌زده در رده سی‌‌ام رده‌بندی ۳۲ تیم حاضر در مرحله گروهی این تورنمنت قرار گرفته‌اند. تیم ملی موفق شد تنها یک گل به ثمر برساند و از این حیث با تیم‌های هندوراس و کامرون برابر است ولی به لطف گل‌خورده کمتر بالاتر از این دو تیم ایستاد. هلند با ۱۰ گل‌زده در مکان نخست است.

** در رده‌بندی بهترین آمار شوتزنی در مرحله گروهی جام بیستم تیم ایران ضعیف‌ترین آمار را دارد و در مکان سی‌و‌دوم ایستاده است. شاگردان کی‌روش در سه بازی خود ۲۲ شوت به سمت دروازه حریفان خود زدند که از این تعداد ۶ شوت از داخل محوطه جریمه و ۶ شوت از خارج از محوطه جریمه به داخل جارچوب زده شده است. فرانسه از این حیث در صدر است.

 

 

منبع : سایت رسمی فیفا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان