امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ | Monday, 19 February , 2018
"کوشش اولین وظیفه انسان است. ( گوته )"
  
محک
 
صعود آلمان و آمریکا/ پرتغال با رونالدو حذف شد

      آلمان و آمریکا توانستند با قرار گرفتن در رده‌های اول و دوم گروه‌شان به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی راه یابند.   ایسنا : آلمان و آمریکا در سومین دیدارشان در مرحله گروهی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آلمان به پایان رسید […]

 

2386848_big-lnd

 

 

آلمان و آمریکا توانستند با قرار گرفتن در رده‌های اول و دوم گروه‌شان به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی راه یابند.

 

ایسنا : آلمان و آمریکا در سومین دیدارشان در مرحله گروهی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آلمان به پایان رسید تا شاگردان یوآخیم لوو به عنوان تیم صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی راه یابند. بازی دو تیم در نیمه نخست که در هوای بارانی شهر رسیف برگزار شد، متعادل بود و دو تیم تلاش زیادی برای گل زدن نکردند. شاگردان یوآخیم لوو در نیمه دوم موفق شدند برتری خودشان را به حریف خود دیکته کنند. توماس مولر مهاجم گلزن تیم ملی آلمان موفق شد در دقیقه ۵۵ به زیبایی تیمش را پیش بیندازد. این گل نهمین گل توماس مولر در دو دوره جام جهانی است که یک رکورد محسوب می‌شود.

 

در ادامه بازیکنان دو تیم حملات نصفه و نیمه‌ای روی دروازه هم تدارک دیدند که به ثمر نرسید تا این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر آلمان به پایان برسد.

 

پرتغال و غنا در دیگر دیدار این گروه به مصاف هم رفتند که پرتغال موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به برتری برسد. دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که پیروزی غنا باعث صعود این تیم به دور بعد می‌شد اما به نظر رسید اخراج بوآتنگ و مونتاری از اردوی این تیم اثرات خودش را داشت و تیم سراسیمه غنا نتوانست از پس پرتغال بی‌انگیزه برآید.

 

پرتغال در نیمه نخست موفق شد با گل به خودی بویه از حریف خود پیش بیفتد. البته رونالدو یک بار نیز دیرک دروازه را به لرزه درآورد. در نیمه دوم ابتدا بازیکنان غنا بودند که به گل رسیدند. ضربه سر زیبای آساموآ ژیان باعث شد تا غنا گل تساوی را به ثمر برساند. در ادامه پرتغال و کریستیانو رونالدو جلو کشیدند تا اینکه در دقیقه ۸۰ اشتباه عجیب دروازه‌بان غنا باعث شد تا رونالدو به راحتی دروازه غنا را باز کند تا این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر یک پرتغال به پایان برسد.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان