امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | Saturday, 16 December , 2017
"مهم ترین رازهای نهان سیاست بازان ، چیزی جز پیگری اندیشه مردم کوچه و بازار نیست. حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
کواچ:‌ امتیازهای لازم برای صعود را در تهران به دست می‌آوریم

    سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه نخستین بازی با لهستان در لیگ جهانی گفت: ‌باید هرآنچه را که برای صعود می‌خواهیم در بازی‌های خانگی به دست آوریم.   ایسنا : اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال در کنفرانس خبری پیش از رویارویی با لهستان اظهار کرد: ما تلاش می‌کنیم که در بازی […]

 

dddd-2

 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه نخستین بازی با لهستان در لیگ جهانی گفت: ‌باید هرآنچه را که برای صعود می‌خواهیم در بازی‌های خانگی به دست آوریم.

 

ایسنا : اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال در کنفرانس خبری پیش از رویارویی با لهستان اظهار کرد: ما تلاش می‌کنیم که در بازی فردا بهترین نتیجه را بگیریم. لیگ جهانی یک تورنمنت خطرناک است و همه بازی‌هایش دشوار هستند. باید تلاش کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم. من شخصا احترام زیادی برای کادر فنی و بازیکنان لهستان قائل هستم.

 

وی افزود: تلاش ما این است تا هر آنچه می‌خواهیم از بازی‌هایی که در تهران داریم و میزبان هستیم به دست آوریم. باید از شرایط میزبانی نهایت بهره را ببریم تا بتوانیم به دور بعد صعود کنیم.

 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران همچنین درباره برنامه‌های تمرینی این تیم در روزهای اخیر گفت: خوشبختانه تیم تمرین‌های خوبی انجام داده است و در شرایط عادی کار خود را دنبال کرده، اگر بخواهم خیلی ریز شوم باید بگویم که طبق معمول ساعت مشخصی غذا خوردیم، در ساعت مشخصی تمرین کردیم و در ساعت مشخصی برنامه‌های تاکتیکی را مرور کردیم. هر هفته همین برنامه‌ها را داریم. تلاش ما این بوده که در هر هفته نسبت به بازی قبل بهتر کار کنیم.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان