امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | Thursday, 14 December , 2017
"کوشش اولین وظیفه انسان است. ( گوته )"
  
محک
 
بهنام سراج: جهان فوتبال ما را بیشتر شناخت

    مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید تاثیر کارلوس کی‌روش خیلی بیشتر از مربیان قبلی تیم ملی بر فوتبال ایران بوده است. بهنام سراج : درباره شکست سه بر یک تیم ملی ایران برابر بوسنی گفت: اندازه فوتبال ما همین است که دیدید. ما خیلی از فوتبال جهان عقب هستیم و هر چند […]

 

mahnama-seraj

 

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید تاثیر کارلوس کی‌روش خیلی بیشتر از مربیان قبلی تیم ملی بر فوتبال ایران بوده است.

بهنام سراج : درباره شکست سه بر یک تیم ملی ایران برابر بوسنی گفت: اندازه فوتبال ما همین است که دیدید. ما خیلی از فوتبال جهان عقب هستیم و هر چند سال یک بار به صرف داشتن انگیزه بالا بازی خوبی مثل بازی با آرژانتین را انجام می‌دهیم. با این حال عملکردمان در این جام راضی‌کننده بود. در بازی با آرژانتین خوب بودیم اما در بازی با بوسنی در ایجاد موقعیت مشکلات زیادی داشتیم.

او با حمایت از کارلوس کی‌روش اضافه کرد: اعتقاد دارم تاثیر کی‌روش بیشتر از سایر مربیانی بوده که در تیم ملی ایران کار کردند. او کاری کرد که بازیکنان با جان و دل به میدان بروند و همین قضیه نشان‌دهنده توانایی‌های اوست. اگر او با ما به کارش ادامه دهد، فکر می‌کنم می‌تواند عملکرد بهتر از آنچه که در این جام جهانی دیدیم، با تیم ما به نمایش بگذارد.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال در پایان و در پاسخ به این سوال که دستاورد تیم ملی را در این مسابقات چه می‌داند، اظهار کرد: ما در این جام نشان دادیم که در روزهای سخت تیم خوبی هستیم، فکر می‌کنم بهترین دستاوردمان از این جام این بود که جهان فوتبال ما را بیشتر از قبل شناخت. ما باید خیلی کار کنیم تا به تیم‌های درجه دو اروپایی برسیم. همین بوسنی را چند سال پیش خیلی راحت می‌بردیم اما الان خیلی از ما جلوتر است.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان