امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ | Monday, 19 February , 2018
"کوشش اولین وظیفه انسان است. ( گوته )"
  
محک
 
پولادی: سرمان بالاست/ کم‌تجربگی عامل باخت ما بود

    مدافع تیم ملی می‌گوید: وجدان او و بازیکنان ایران راحت است چرا که آن‌ها در این جام جهانی چیزی کم نگذاشتند.   ایسنا : مهرداد پولادی پس از شکست ایران برابر بوسنی گفت: فکر می‌کنم سرمان بالاست. ما خیلی خوب بودیم اما مشکلاتی داشتیم که باعث شد از گروهمان بالا نیاییم. شاید بهتر […]

poladi-11-14

 

 

مدافع تیم ملی می‌گوید: وجدان او و بازیکنان ایران راحت است چرا که آن‌ها در این جام جهانی چیزی کم نگذاشتند.

 

ایسنا : مهرداد پولادی پس از شکست ایران برابر بوسنی گفت: فکر می‌کنم سرمان بالاست. ما خیلی خوب بودیم اما مشکلاتی داشتیم که باعث شد از گروهمان بالا نیاییم. شاید بهتر بود آماده‌سازی بهتری را پشت سر می‌گذاشتیم. هر چند که سه ماه در اردوی بسیار خوبی حاضر بودیم اما برای ما بازی‌های تدارکاتی مسئله مهمی بود. کادر فنی خیلی تلاش کرد تا ما موفق باشیم و وجدان ما راحت است چرا که چیزی کم نگذاشتیم و فکر می‌کنم مردم از عملکرد ما در جام جهانی راضی باشند.

او اضافه کرد: تجربه عامل باخت ما به بوسنی بود. شاید اگر کمی بیشتر از الان تجربه داشتیم خیلی به نفع ما بود. در این جام جهانی سه بازی کردیم که این سه بازی هم بازی رسمی ما بود و هم بازی تدارکاتی‌مان محسوب می‌شد. شاید اگر اولین بازی‌مان با بوسنی بود نتیجه بازی متفاوت می‌شد اما چون برای برد به میدان رفته بودیم وضعیت متفاوت بود و به هر حال من به تیم بوسنی تبریک می‌گویم. آنها خیلی خوب کار کردند.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان