امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | Tuesday, 16 January , 2018
"آدمی باید از گناه بپرهیزد ، هر چه را به خویش نمی پسندد به دوست و دشمن خود روا ندارد . حکیم بزرگمهر"
  
محک
 
ایمان مبعلی به نفت تهران پیوست

  ایمان مبعلی، با عقد قراردادی یک ساله رسماً به تیم فوتبال نفت تهران پیوست.   ایسنا، سایت باشگاه نفت تهران با اعلام خبر پیوستن این بازیکن به نفت نوشته است: ایمان مبعلی متولد ۱ شهریور ۱۳۶۱ در شهر ایذه خوزستان است. وی از ده سالگی علیرغم سن کم خود، به تنها زمین فوتبال ایذه […]

 


pconline.sport-f296653f-b-asvlfv7246

ایمان مبعلی، با عقد قراردادی یک ساله رسماً به تیم فوتبال نفت تهران پیوست.

 

ایسنا، سایت باشگاه نفت تهران با اعلام خبر پیوستن این بازیکن به نفت نوشته است: ایمان مبعلی متولد ۱ شهریور ۱۳۶۱ در شهر ایذه خوزستان است. وی از ده سالگی علیرغم سن کم خود، به تنها زمین فوتبال ایذه می رفت و به تنهایی به تمرین شوت و ضربات ایستگاهی می پرداخت.

 

ایمان برای اولین بار در مسابقات دانش آموزی چهره شد، وی در سال هفتاد و دو به عنوان قهرمان مهارت های فردی ایران دست یافت و در همان سال به عضویت تیم آموزشگاهای خوزستان در آمد. وی سپس در سن شانزده سالگی با پرسپولیس ایذه فوتبال را بصورت جدی دنبال نمود و در سال هفتادوهفت به استقلال اهواز پیوست و با این تیم قهرمان کشور شد.

 

مبعلی توسط “مناجاتی” به تیم ملی جوانان دعوت شد و در سال هفتاد و نه توسط “براگا” به تیم ملی بزرگسالان هم دعوت شد. او همزمان در هر سه رده ملی بازی کرد و با تیم ملی امید، قهرمان بازیهای آسیایی بوسان کره جنوبی شد.

 

وی در کارنامه خود سابقه حضور در تیم های فولاد خوزستان، نیروی زمینی، الشباب امارات، الوصل امارات، النصر امارات، الشارجه امارات، پیکان تهران، استقلال تهران و استقلال صنعتی خوزستان را نیز دارد.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان