امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | Thursday, 14 December , 2017
"شباهنگام برای خانواده و نزدیکانت نامه بنویس و در روز برای اربابان و سرپرستان . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
کیلینی: داور گاز گرفتن سوآرس را دید و خطا نگرفت!

جورجو کیلینی با انتقاد از قضاوت داور مکزیکی بازی ایتالیا و اروگوئه گفت: داور دید که سوآرس من را گاز گرفت اما خطایی اعلام نکرد. ایسنا :  تیم ملی ایتالیا با شکست یک بر صفر مقابل اروگوئه از صعود به مرحله بعدی جام‌جهانی برای دومین دوره متوالی بازماند. یکی از اتفاقات مهم بازی را باز […]


Chiellini2

جورجو کیلینی با انتقاد از قضاوت داور مکزیکی بازی ایتالیا و اروگوئه گفت: داور دید که سوآرس من را گاز گرفت اما خطایی اعلام نکرد.

ایسنا :  تیم ملی ایتالیا با شکست یک بر صفر مقابل اروگوئه از صعود به مرحله بعدی جام‌جهانی برای دومین دوره متوالی بازماند. یکی از اتفاقات مهم بازی را باز هم سوآرس رقم زد اما نه با گلزنی که با درخشش مجدد در هنر گاز گرفتن بازیکنان حریف! او در یک صحنه شانه کیلینی را گاز گرفت!

مدافع تیم ملی ایتالیا با انتقاد از قضاوت مارکو رودریگس مکزیکی در این بازی گفت: داور بازی اشتباه‌های زیادی داشت. قضاوت او افتضاح بود. او دید که سوآرس من را گاز گرفت اما خطایی اعلام نکرد! در تصاویر تلویزیونی همه چیز مشخص است.

کیلینی گفت: تصمیمات داور خجالت‌آور بود. اخراج مارکیزیو هم احمقانه بود. او با قضاوتش روند بازی را عوض کرد. تازه جالب بود که سوآرس بعد از این که من را گاز گرفت تمارض هم کرد و خود را روی زمین انداخت!

Chiellini-bite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان