امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ | Monday, 19 February , 2018
"در تاریکترین شب های ستم ، روشنترین ستاره ها زاده می شوند . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
اسامی ۱۲ بازیکن لهستان برای رویارویی با ایران در تهران

لهستانی‌ها اسامی ۱۲ بازیکن خود را برای سفر به تهران و دیدار با تیم ملی ایران اعلام کردند. ایسنا :  استفان آنتیگا، سرمربی فرانسوی تیم ملی والیبال لهستان که در مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۴ برای نخستین بار سرمربیگری یک تیم را تجربه می‌کند، اسامی ۱۲ بازیکن را برای دو مسابقه ایران و لهستان در تهران […]


والیبال-ایران-لهستان

لهستانی‌ها اسامی ۱۲ بازیکن خود را برای سفر به تهران و دیدار با تیم ملی ایران اعلام کردند.

ایسنا :  استفان آنتیگا، سرمربی فرانسوی تیم ملی والیبال لهستان که در مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۴ برای نخستین بار سرمربیگری یک تیم را تجربه می‌کند، اسامی ۱۲ بازیکن را برای دو مسابقه ایران و لهستان در تهران را اعلام کرد.

 

لوکاش زیگادلو – میخال وینیارسکی- کارول کلوس – داوید کونارسکی – فابین دِژیزگا – پاوِل زاتورسکی – میکا متئوش – میخال روچیاک – رافال بوشک – پیوتر نواکفسکی – آندرِی ورونا و گژِگژ بوچک

 

استفان آنتیگا (فرانسه) سرمربی جوان لهستان، ملی پوش و کاپیتان فرانسه در سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۰ که به همراه فرانسوی‌ها مدال‌های نقره لیگ جهانی (۲۰۰۶) و نقره قهرمانی اروپا (۲۰۰۳ – ۲۰۰۹) و برنز قهرمانی جهان (۲۰۰۲) را به گردن آویخت و تا پایان سال ۲۰۱۳ به عنوان بازیکن در تیم های باشگاهی فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و لهستان فعالیت داشت. او در اکتبر سال ۲۰۱۳ با یک قرارداد سه ساله جایگزین آندره‌آ آناستازی ایتالیایی شد و فعالیت خود را در دنیای مربیگری به عنوان سرمربی یک تیم قدرتمند و پرافتخار به نام لهستان آغاز کرد.

تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان در چارچوب هفته ششم لیگ جهانی دو دیدار در روزهای جمعه و یکشنبه ششم و هشتم تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری تهران برگزار خواهند کرد.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات لیگ جهانی در ایران ناظر و داوران این دیدارها فردا وارد تهران می‌شوند و جلسه معارفه کمیته اجرایی ساعت ۱۴ روز پنجشنبه در دفتر ریاست فدراسیون برگزار می‌شود.

جلسات پریلیمیناری اینکواری لهستان و ایران به ترتیب ساعت ۴ و ۵ بعدازظهر پنجشنبه ۵ تیر در هتل المپیک، محل اسکان تیم‌ها جهت اعلام اسامی ۱۲ بازیکن ایران و لهستان و بررسی مدارک بازیکنان و کادر فنی دو تیم برگزار می‌شود و جنرال تکنیکال میتینگ (نشست فنی عمومی) ساعت ۱۸:۳۰ پنجشنبه شب در مرکز رسانه‌ای ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان