امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | Tuesday, 16 January , 2018
"در تاریکترین شب های ستم ، روشنترین ستاره ها زاده می شوند . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
دیلی‌میرر: لیورپول دیگر تحمل سوآرس را ندارد

روزنامه دیلی‌میرر انگلیس نوشت که باشگاه لیورپول دیگر توان تحمل حماقت‌های لوئیس سوآرس را ندارد و می‌خواهد او را در فصل جابه‌جایی تابستانی به تیم دیگری بفروشد.   ایسنا : در این هیچ شکی وجود ندارد که لوئیس سوآرس یکی از بهترین و آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان است اما این بازیکن اروگوئه‌ای حاشیه‌های […]


سوآرس

روزنامه دیلی‌میرر انگلیس نوشت که باشگاه لیورپول دیگر توان تحمل حماقت‌های لوئیس سوآرس را ندارد و می‌خواهد او را در فصل جابه‌جایی تابستانی به تیم دیگری بفروشد.

 

ایسنا : در این هیچ شکی وجود ندارد که لوئیس سوآرس یکی از بهترین و آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان است اما این بازیکن اروگوئه‌ای حاشیه‌های بسیار زیادی دارد و یکی از بازیکنان جنجالی مستطیل سبز به شمار می‌آید.

 

سوآرس دو فصل پیش به خاطر گاز گرفتن دست ایوانوویچ با محرومیت چند جلسه‌ای همراه شد و بسیار از رسانه‌ها و شخصیت‌های فوتبالی به انتقاد از او پرداختند. حتی وقتی او با پیراهن لیورپول به ورزشگاهی می‌رفت صدای سوت هواداران او را به وحشت می‌انداخت اما به نظر می رسد که این مهاجم اروگوئه ای دست بردار شیطنت های خود در مستطیل سبز نیست چرا که در دیدار تیم ملی کشورش برابر ایتالیا حرکتی را انجام داد که ممکن است محرومیت سنگینی را برای او به دنبال داشته باشد.

مهاجم قرمز پوشان آنفیلد در این دیدار دست کیلینی را گاز گرفت تا بار دیگر حرف و حدیث درباره او زیاد شود.

روزنامه دیلی میرر انگلیس نوشت که باشگاه لیورپول دیگر طاقت حرکت های احمقانه لوئیس سوآرس را ندارد و قصد دارد این مهاجم اروگوئه ای را به تیم دیگری بدهد. این روزنامه انگلیسی نوشت: باشگاه لیورپول از حاشیه سازی های سوآرس به تنگ آمده است و از برندان راجرز سرمربی تیم می خواهد که در فصل جابجایی تابستانی با جدایی ای این بازیکن موافقت کند.

باشگاه لیورپول بعد از آن که سوآرس دست ایوانوویچ را گاز گرفت با فشار زیادی مواجه شد با این حال بر ماندن این بازیکن تاکید و در نهایت هم قرارداد او را تمدید کرد.

رسانه های اسپانیایی هم نوشتند که باشگاه بارسلونا که یکی از مشتریان این مهاجم اروگوئه ای به شمار می آید پس از حرکت او در دیدار برابر ایتالیا دیگر نمی خواهد با او قرارداد امضا کند.

سوآرس اروگوئه ای پس از دیدار تیمش برابر ایتالیا که با برتری یک بر صفر آنها به پایان رسید واکنش جالبی نسبت به حرکت خود داشت و گفت: این‌ها چیزهایی است که در فوتبال رخ می‌دهد. من با کتف کیلینی برخورد کردم و همین. چیز خاصی نبود. ما همه فوتبالیست هستیم و این چیزها را درک می‌کنیم.

این درحالی است که کیلنی مدافع تیم ملی فوتبال ایتالیا به شدت به داور اعتراض و به فدراسیون بین‌المللی فوتبال هم شکایت کرد.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان