امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ | Monday, 19 February , 2018
"مهم ترین رازهای نهان سیاست بازان ، چیزی جز پیگری اندیشه مردم کوچه و بازار نیست. حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
محرومیت سنگین فیفا در انتظار سوآرس

کمیته انضباطی فیفا سوآرس را به دلیل حرکت عجیبش در بازی مقابل ایتالیا برای ادای توضیحات فراخواند.   ایسنا :  شب گذشته تیم ملی فوتبال اروگوئه با پیروزی یک بر صفر مقابل ایتالیا توانست صعود خود را از گروه D به عنوان تیم دوم قطعی کند اما اتفاق عجیب این بازی حرکت لوئیس سوآرس بود […]


10-1507

کمیته انضباطی فیفا سوآرس را به دلیل حرکت عجیبش در بازی مقابل ایتالیا برای ادای توضیحات فراخواند.

 

ایسنا :  شب گذشته تیم ملی فوتبال اروگوئه با پیروزی یک بر صفر مقابل ایتالیا توانست صعود خود را از گروه D به عنوان تیم دوم قطعی کند اما اتفاق عجیب این بازی حرکت لوئیس سوآرس بود که در یک صحنه شانه کیلینی را گاز گرفت!

پس از بازی رسانه‌های اروپایی مانور زیادی روی این اتفاق دادند و نوشتند که فیفا باید برای سوآرس محرومیت سنگینی در نظر بگیرد.

روزنامه آ اس اسپانیا نوشت: کمیته انضباطی فیفا اعلام کرد که پرونده رسیدگی به حرکت سوآرس باز شده و این بازیکن و تیم ملی اروگوئه تا ساعت ۲۲ به وقت اروپای مرکزی (۱۲:۳۰ به وقت تهران) وقت دارند که دلایل خود برای اثبات بی‌گناهی این مهاجم را به فیفا ارائه دهند.

مارکو رودریگس، داور مکزیکی این بازی هم در طول بازی جریمه‌ای برای سوآرس در نظر نگرفت تا همه چیز به نظر مسئولان فیفا وابسته شود.

طبق اعلام فیفا حرکت سوآرس بر خلاف مواد ۴۸ و ۵۷ قوانین فیفا بوده و مهاجم لیورپول باید برای حرکت خود به این کمیته توضیح دهد.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان