امروز : چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | Wednesday, 17 January , 2018
"شباهنگام برای خانواده و نزدیکانت نامه بنویس و در روز برای اربابان و سرپرستان . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
کلینزمن: برای شکست آلمان تمام تلاش خود را می‌کنیم

سرمربی تیم ملی آمریکا عنوان کرد: فردا تیمش تمام تلاش خود را برای پیروزی برابر آلمان خواهد کرد.   ایسنا : آلمان و آمریکا فردا در دیداری حساس برابر هم به میدان می‌روند. این دیدار تقابل یورگن کلینزمن و یوآخیم لوو دو سرمربی آلمانی است که حساسیت این دیدار را بالا برده است. یورگن کلینزمن […]


USMNTDF051414139

سرمربی تیم ملی آمریکا عنوان کرد: فردا تیمش تمام تلاش خود را برای پیروزی برابر آلمان خواهد کرد.

 

ایسنا : آلمان و آمریکا فردا در دیداری حساس برابر هم به میدان می‌روند. این دیدار تقابل یورگن کلینزمن و یوآخیم لوو دو سرمربی آلمانی است که حساسیت این دیدار را بالا برده است. یورگن کلینزمن سرمربی تیم ملی آمریکا پیش از دیدار تیمش برابر آلمان گفت: نمی‌خواهم که به دنبال یک تساوی از این دیدار باشم. در DNA آلمانی‌ها هم این نیست که یک دیدار را به هدف تساوی آغاز کنند به همین خاطر هم فکر کنم دیدار هجومی را از هر دو تیم شاهد باشیم. می‌خواهیم آلمان را شکست بدهیم. کاری به نتیجه و شرایط دو تیم ندارم. هدف ما سرگروهی است و به همین خاطر باید آلمان را شکست دهیم.

 

یورگن کلینزمن ادامه داد: می‌دانیم که با یک تساوی نیز صعود می‌کنیم اگر در پایان یک تساوی کسب شود، شک نکنید که بازی خوبی دیده‌اید. اما اگر نشود که بازی برنده داشته. به بازیکنانم گفته‌ام که تمام تلاش‌شان را برای پیروزی برابر آلمان باید انجام دهند. آن‌ها تیم قوی و قدرتمندی هستند و بازی برابر آن‌ها لحظه‌ی ویژه‌ای برای ماست. من با آلمان خاطرات زیادی دارم و این نسل از فوتبال آلمان را من ساخته‌ام اما فکر نمی‌کنم تمرکزم در این دیدار از دست برود. می‌توانم خودم را کنترل کنم. هرچند فکر کنم احساسات این دیدار بتواند بر من غلبه کند.

 

تیم ملی آمریکا از دو بازی قبلی خود در جام جهانی ۴ امتیاز کسب کرده است و با تساوی برابر آلمان به مرحله بعد راه خواهد یافت. البته پیروزی در این دیدار نیز باعث خواهد شد که یانکی‌ها به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کنند.

 

منبع : ایسنا

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان