امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ | Monday, 19 February , 2018
"مهم ترین رازهای نهان سیاست بازان ، چیزی جز پیگری اندیشه مردم کوچه و بازار نیست. حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
سامی خدیرا به آرسنالی ها می پیوندد ؟

  بر اساس ادعای یک روزنامه اسپانیایی هافبک ژرمن‌ها تا ساعاتی دیگر رسماً به جمع توپچی‌های لندن ملحق خواهد شد.   سامی خدیرا ، هافبک تیم ملی آلمان که شب گذشته (یکشنبه) درست یک ساعت پیش از شروع دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل زمانی‌که مشغول گرم کردن خود بود دچار مصدومیت شد و این […]

139304231334548783204903
 

بر اساس ادعای یک روزنامه اسپانیایی هافبک ژرمن‌ها تا ساعاتی دیگر رسماً به جمع توپچی‌های لندن ملحق خواهد شد.

 

سامی خدیرا ، هافبک تیم ملی آلمان که شب گذشته (یکشنبه) درست یک ساعت پیش از شروع دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل زمانی‌که مشغول گرم کردن خود بود دچار مصدومیت شد و این بازی را از دست داد در آستانه پیوستن به آرسنال است.

براساس گزارش روزنامه اسپانیایی «اسپورت» هافبک دفاعی ژرمن‌ها پیشنهاد رئال مادرید را برای تمدید قرارداد رد کرده، این در حالی است که این بازیکن ۲۷ ساله یک سال دیگر از مدت زمان قراردادش با کهکشانی‌ها باقی مانده است. بر اساس این گزارش ظاهراً خدیرا ترجیح می‌دهد تا به جمع دیگر آلمانی‌ها حاضر در آرسنال از جمله مسعوت اوزیل، لوکاس پودولسکی، پر مرته‌ساکر و سرگ نَبری بپیوندد.

 

زمانی که ژوزه مورینیو سرمربی رئال بود خدیرا در این تیم اسپانیایی نقشی کلیدی داشت ولی در ابتدای فصل ۱۴-۲۰۱۳ با مصدومیتی که برایش به وجود آمد از روزهای اوجش فاصله گرفت تا اینکه او در جام جهانی بار دیگر شایستگی‌هایش را به اثبات رساند.

 

گفته می‌شود کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال سعی در متقاعد کردن خدیرا برای ماندن در سانتیاگوبرنابئو داشته ولی خدیرا تصمیم خود را برای جدایی از سفیدپوشان مادریدی گرفته است.

 

«اسپورت» گزارش داد توپچی‌های لندن تا ساعاتی دیگر با قراردادی چهار ساله به ارزش سالیانه ۱۰ میلیون یورو خدیرا را به خدمت خواهند گرفت.

 

 

مجله اینترنتی ماهنما

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان