امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | Saturday, 16 December , 2017
"شباهنگام برای خانواده و نزدیکانت نامه بنویس و در روز برای اربابان و سرپرستان . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
فیفا فدراسیون فوتبال نیجریه را تعلیق کرد

    فدراسیون جهانی فوتبال، فدراسیون فوتبال نیجریه را تعلیق کرد.   فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با صدور بیانیه‌ای از تعلیق فدراسیون فوتبال نیجریه به دلیل فساد اقتصادی و دخالت دولت در اداره فوتبال این کشور خبر داد.   بنا بر این گزارش، فیفا اعلام کرد بنا بر ماده ۱۳ اساسنامه فیفا، فدراسیون‌های فوتبال کشور‌های […]

139304160936384063151643
 

 

فدراسیون جهانی فوتبال، فدراسیون فوتبال نیجریه را تعلیق کرد.

 

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با صدور بیانیه‌ای از تعلیق فدراسیون فوتبال نیجریه به دلیل فساد اقتصادی و دخالت دولت در اداره فوتبال این کشور خبر داد.

 

بنا بر این گزارش، فیفا اعلام کرد بنا بر ماده ۱۳ اساسنامه فیفا، فدراسیون‌های فوتبال کشور‌های عضو باید مستقل عمل کنند و تحت تاثیر دولت نباشند.

 

فدراسیون نیجریه تا ۱۵ ژوئیه فرصت دارد برای رفع این تبلیغ تلاش کند چرا که در غیر این صورت تیم زنان این کشور نمی‌تواند در مسابقات قهرمانی زیر ۲۰ ساله‌های جهان حضور یابد.

 

فدراسیون فوتبال نیجریه که توسط آمینو مایگاری مدیریت می‌شود،‌ روز شنبه توسط دادگاهی در این کشور به فساد مالی متهم و رئیس آن اخراج شد. این فدراسیون مقررات و قوانین خود را دستکاری کرده است تا از پاداش اعضای تیم ملی این کشور به شیوه‌ای غیرقابل قبول به سود خود استفاده کند. اثبات این موضوع منجر به دستگیری و بازداشت مایگاری توسط مقامات امنیتی نیجریه شده است.

 

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان