امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | Thursday, 14 December , 2017
"شباهنگام برای خانواده و نزدیکانت نامه بنویس و در روز برای اربابان و سرپرستان . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
اسکولاری: مسئول این شکست فاجعه‌آمیز من هستم

  سرمربی تیم ملی برزیل مسئولیت شکست سنگین ۷ بر یک سلسائو برابر آلمان در مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ را بر عهده گرفت.   لوئیز فلیپه اسکولاری پس از شکست تحقیر‌آمیز برزیل برابر آلمان که سنگین‌ترین شکست تاریخ سلسائو در تمامی ادوار جام جهانی بود، گفت او مقصر اصلی رقم خوردن این ناکامی […]

139304180234149263166843
 

سرمربی تیم ملی برزیل مسئولیت شکست سنگین ۷ بر یک سلسائو برابر آلمان در مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ را بر عهده گرفت.

 

لوئیز فلیپه اسکولاری پس از شکست تحقیر‌آمیز برزیل برابر آلمان که سنگین‌ترین شکست تاریخ سلسائو در تمامی ادوار جام جهانی بود، گفت او مقصر اصلی رقم خوردن این ناکامی بزرگ برای میزبان رقابت‌هاست.

 

اسکولاری اظهار داشت: به خاطر نتیجه‌ای که برای این بازی رقم خورد از مردم می‌خواهیم که ما را ببخشند. از هواداران به خاطر حمایت‌شان با وجود این شکست تشکر می‌کنم. آنها در اواسط بازی که ما از آلمان عقب بودیم نیز ما را حمایت کردند.

 

اسکولاری افزود: من مسئول رقم خوردن این نتیجه فاجعه‌‌‌آمیز هستم. من بودم که تاکتیک‌ها و بازیکنان را انتخاب کردم. من مسئول همه چیز هستم.

 

سرمربی سلسائو تصریح کرد: اتفاقی که امروز رخ داد ربط زیادی به اینکه ما چگونه بازی کردیم نداشت. ما کنترل بازی را از دست دادیم، چیزی که طبیعی نیست اما از این اتفاقات رخ می‌دهد.

 

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان