امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | Thursday, 14 December , 2017
"مهم ترین رازهای نهان سیاست بازان ، چیزی جز پیگری اندیشه مردم کوچه و بازار نیست. حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
برزیل یک – آلمان ۷ ؛ ژرمن‌ها برای صعود به فینال جشنواره گل به راه انداختند

  تیم ملی آلمان با پیروزی ۷ بر یک برابر برزیل به فینال جام جهانی ۲۰۱۴ راه پیدا کرد.   تیم‌های ملی فوتبال برزیل و آلمان برای برگزاری دیدار نیمه نهایی جام بیستم از ۳۰ دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه – به وقت ایران) در ورزشگاه مینیرائوی شهر بلو هوریزونته به مصاف هم رفتند که در […]

139304180222392453166673
 

تیم ملی آلمان با پیروزی ۷ بر یک برابر برزیل به فینال جام جهانی ۲۰۱۴ راه پیدا کرد.

 

تیم‌های ملی فوتبال برزیل و آلمان برای برگزاری دیدار نیمه نهایی جام بیستم از ۳۰ دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه – به وقت ایران) در ورزشگاه مینیرائوی شهر بلو هوریزونته به مصاف هم رفتند که در نهایت آلمان با پیروزی ۷ بر یک برابر برزیل به فینال راه پیدا کرد.

 

برای آلمان در این بازی توماس مولر (۱۱)، میروسلاو کلوزه (۲۳)، تونی کروس (۲۳ و ۲۴)، سامی خدیرا (۲۹) و شورله (۶۹ و ۷۹) هفت گل آلمان را به ثمر رساندند و اسکار در دقیقه ۹۰ تک گل برزیل را زد.

 

در شرایطی که برزیلی‌های میزبان سعی می‌کردند از همان ابتدای بازی خودشان را به دروازه آلمان نزدیک کنند؛ این ژرمن‌ها بودند که صاحب کرنر شدند و توماس مولر توانست از غفلت مدفعان برزیل استفاده کند و در دقیقه ۱۱  توپ ارسالی کروس را با یک ضربه بغل پا به اولین گل بازی تبدیل کند.

 

شاگردان لو یک بار دیگر روی یک کار تیمی وارد محوطه جریمه برزیل شدند و توپ را به کلوزه رساندند. ضربه اول این بازیکن از سوی سزار دفع شد اما در برگشت باز هم او توانست در دقیقه ۲۳ گل دوم را به ثمر برساند و خودش را هم در ادوار جام‌های جهانی ۱۶ گله کند.

 

یک دقیقه بعد کروس گل سوم آلمان را به ثمر رساند و تنها دو دقیقه بعد، یعنی در دقیقه ۲۶ این بازیکن گل دوم خود و چهارم آلمان را به ثمر رساند تا بغض هواداران برزیلی حاضر در ورزشگاه خیلی زود به اشک تبدیل شود.

 

اتفاقات عجیب بازی همچنان ادامه داشت و این بار خدیرا با یک بغل پا دروازه سزار را گشود تا در دقیقه ۲۹ پنجمین گل آلمان را به ثمر برساند.

 

برزیلی‌ها در نیمه دوم به خودشان آمدند و به دروازه آلمان نزدیک شدند اما نویر و مدافعان ژرمن‌ها اجازه ندادند تا گل‌های خورده حریف جبران شود.

 

شورله که در نیمه دوم به جای کلوزه وارد میدان شده بود در دقیقه ۶۹ ششمین گل ژرمن‌ها را به ثمر رساند. این دومین گل مهاجم تعویضی یواخیم لو در جام بیستم بود. این بازیکن ۱۰ دقیقه بعد با یک ضربه زیر طاق برای هفتمین بار دروازه سزار را باز و کار میزبان جام بیستم را یکسره کرد.

 

در شرایطی که برزیلی‌ها برای پایان بازی لحظه شماری می‌کردند، اسکار در دقیقه ۹۰ توانست یکی از گل‌های خورده این تیم را جبران کند تا بازی با نتیجه ۷ بر یک به سود شاگردان لو خاتمه یابد. بدین ترتیب تیم ملی آلمان در دیدار نهایی جام بیستم باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه هفته پیش رو در ورزشگاه ماراکانا به مصاف برنده دیدار آرژانتین – هلند برود.

 

 

منبع:تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان