امروز : چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | Wednesday, 17 January , 2018
"در تاریکترین شب های ستم ، روشنترین ستاره ها زاده می شوند . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
آلمان فرانسه را برد و به نیمه نهایی صعود کرد

تیم ملی آلمان با پیروزی برابر فرانسه به مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ صعود کرد.   تیم‌های ملی فرانسه و آلمان برای برگزاری اولین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی برزیل، از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امشب (جمعه – به وقت تهران) در ورزشگاه ماراکانای شهر ریودوژانیرو به مصاف هم رفتند که […]

تیم ملی آلمان با پیروزی برابر فرانسه به مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ صعود کرد.

 

تیم‌های ملی فرانسه و آلمان برای برگزاری اولین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی برزیل، از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امشب (جمعه – به وقت تهران) در ورزشگاه ماراکانای شهر ریودوژانیرو به مصاف هم رفتند که این دیدار با تک گل دقیقه ۱۳ مت هوملس با برتری یک بر صفر آلمان و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی همراه شد.

 

139304132232527513138233
 

 

در شرایطی که فرانسه تا دقیقه ۱۳ بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما این آلمان بود که روی یک ضربه ایستگاهی که تونی کروس ارسال کرد،‌ توسط متس هوملس به گل اول بازی دست پیدا کرد و نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود ژرمن‌ها به پایان رسید.

 

فرانسوی‌ها که سعی داشتند در همان نیمه اول جبران مافات کنند در دقیقه ۳۴ روی یک ضدحمله که از سوی گریزمان تدارک دیده شده بود به سمت دروازه آلمان آمدند اما این نویر بود که برابر ضربه نهایی والبوئنا واکنش خوبی نشان داد و از دروازه تیمش محافظت کرد. پس از آن خروس‌ها دو ضربه کرنر پشت سر هم نیز به دست آوردند اما از آنها هم بهره‌ای نبردند.

 

در نیمه دوم هم این فرانسوی‌ها بودند که بیشتر به سمت دروازه آلمان می‌آمدند اما ژرمن‌ها اغلب به ضدحمله چشم دوخته بودند. هر دو تیم در این نیمه به موقعیت‌هایی دست پیدا کردند اما نتوانستند از آنها به خوبی استفاده کنند تا در نهایت ژرمن‌ها با همان نتیجه یک بر صفر فرانسه را شکست دهند و به مرحله نیمه نهایی جام بیستم صعود کنند. آلمان در مرحله نیمه نهایی جام بیستم به دیدار برنده بازی برزیل – کلمبیا خواهد رفت.

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان