امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ | Monday, 19 February , 2018
"مهم ترین رازهای نهان سیاست بازان ، چیزی جز پیگری اندیشه مردم کوچه و بازار نیست. حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
سوارز تا چند روز دیگر بارسایی می‌شود

    یک رسانه‌ اسپانیایی از نهایی شدن انتقال مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول به بارسلونا در چند روز آینده خبر داد. روزنامه آس چاپ مادرید ادعا کرد که میان تیم‌های بارسلونا و لیورپول برای انتقال مهاجم اروگوئه‌ای قرمزپوشان مرسی‌ساید به نیوکمپ توافق حاصل شده هرچند کاتالان‌ها حاضر به پرداخت ۸۸ میلیون یوروی درخواستی لیورپولی‌ها برای فروش […]

139303292355244233040403
 

 

یک رسانه‌ اسپانیایی از نهایی شدن انتقال مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول به بارسلونا در چند روز آینده خبر داد.

روزنامه آس چاپ مادرید ادعا کرد که میان تیم‌های بارسلونا و لیورپول برای انتقال مهاجم اروگوئه‌ای قرمزپوشان مرسی‌ساید به نیوکمپ توافق حاصل شده هرچند کاتالان‌ها حاضر به پرداخت ۸۸ میلیون یوروی درخواستی لیورپولی‌ها برای فروش برترین گلزن خود در فصل گذشته نشده‌اند.

 

طبق ادعا آس، سوارز تنها منتظر تماس مدیربرنامه‌های خود برای اعلام قطعی بودن قرارداد است تا با اولین پرواز خود را به بارسلونا رسانده و پای برگه قراردادش را امضا کند. این نشریه همچنین اعلام کرده که مسئولان بارسلونا از انتشار خبر مذاکره آنها با لوئیس سوارز چندان خوشحال نیستند و ترجیح می‌دهند تا زمان نهایی شدن این قرارداد چیزی درباره آن نگویند.

 

آس ادعا کرده که سوارز به صورت شفاهی موافقت خود را نسبت به انتقالش به بارسلونا اعلام کرده و با این اقدام خود، کار بارسایی‌ها را برای جذب وی آسان‌تر کرده است. گفته می‌شود فیفا از مجازات سفت و سختی که برای سوارز به خاطر گاز گرفتن کیه‌لینی در نظر گرفته بود کاسته و به او اجازه داده که در تمرینات تیم باشگاهی‌اش حضور پیدا کند و همین یکی از دلایل راغب‌تر شدن بارسایی‌ها به جذب این مهاجم ۲۷ ساله است.

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان