امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | Thursday, 14 December , 2017
"در تاریکترین شب های ستم ، روشنترین ستاره ها زاده می شوند . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
کروس مذاکره‌ای با رئال مادرید نداشته است

  هافبک بایرن مونیخ و مدیربرنامه‌های او خبر اخیر نشریه مارکای اسپانیا مبنی بر انتقال این ستاره آلمانی به رئال مادرید را تکذیب کردند.   روز گذشته نشریه مارکای اسپانیا ادعا کرد که عقد قرارداد میان تونی کروس و رئال مادرید را باید قطعی دانست، چون طرفین بر سر کلیات این قرارداد به توافق رسیده‌اند […]

 

هافبک بایرن مونیخ و مدیربرنامه‌های او خبر اخیر نشریه مارکای اسپانیا مبنی بر انتقال این ستاره آلمانی به رئال مادرید را تکذیب کردند.

 

روز گذشته نشریه مارکای اسپانیا ادعا کرد که عقد قرارداد میان تونی کروس و رئال مادرید را باید قطعی دانست، چون طرفین بر سر کلیات این قرارداد به توافق رسیده‌اند و تنها چند مورد جزئی باقیمانده است که توافق بر سر آنها پس از بازگشت هافبک بایرن مونیخ از اردوی تیم ملی آلمان از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، او را به کهکشانی‌ها ملحق خواهد کرد.

 

139304131255232883136153
 

 

مجله اینترنتی ماهنما

کروس ۲۴ ساله که فصل آینده آخرین فصل قراردادش با باواریایی‌هاست اما این خبر را تکذیب کرد. او که خود را برای مصاف با فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ آماده می‌کند، در کنفرانس خبری قبل از بازی گفت: یک و نیم هفته پیش گفتم که پس از جام جهانی درباره آینده‌ام تصمیم می‌گیرم. من نمی‌توانم درباره تمام چیزهایی که رسانه‌ها می‌‌سازند اظهارنظر کنم. تا زمانی که در اردوی آلمان هستم هیچ حرفی در این باره نمی‌زنم.

 

در همین حال یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان هم خبر مارکا را تکذیب کرد. او درباره آینده تونی کروس گفت: من شخصاً‌ با تونی صحبت کردم و او به من گفت که او هیچ تماس شخصی با رئال مادرید نداشته است. تمرکز او روی جام جهانی است و پس از آن درباره آینده‌‌اش تصمیم می‌گیرد.

 

پیش از تونی کروس و یواخیم لو مدیربرنامه‌های ستاره بایرن مونیخ هم خبر مارکا را تکذیب و تاکید کرده بود که مذاکره‌ای میان طرفین صورت نگرفته است. فولکر استروث اظهار داشت: از جانب خودمان می‌توانم بگویم که هیچ چیزی مشخص نیست و قراردادی میان ما و رئال مادرید بسته نشده است.

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان