امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | Saturday, 16 December , 2017
"شباهنگام برای خانواده و نزدیکانت نامه بنویس و در روز برای اربابان و سرپرستان . حکیم ارد بزرگ"
  
محک
 
ایتالیا با شکست‌هایش رکورد زد !

ایتالیا بعد از شش پیروزی متوالی در لیگ جهانی، حالا متحمل پنج شکست متوالی شده که در تاریخ والیبال این کشور بی‌سابقه بوده است. تیم ملی والیبال برزیل با پیروزی ۳ بر یک مقابل ایتالیا، امیدهای خود را برای صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال همچنان زنده نگه داشت. حالا برزیلی‌ها با ۱۴ امتیاز […]

ایتالیا بعد از شش پیروزی متوالی در لیگ جهانی، حالا متحمل پنج شکست متوالی شده که در تاریخ والیبال این کشور بی‌سابقه بوده است.

تیم ملی والیبال برزیل با پیروزی ۳ بر یک مقابل ایتالیا، امیدهای خود را برای صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال همچنان زنده نگه داشت. حالا برزیلی‌ها با ۱۴ امتیاز و یک بازی بیشتر از لهستان در مکان سوم جدول گروه A ایستاده‌اند. البته هنوز هر دو تیم برزیل و لهستان شانس راهیابی به جمع شش تیم برتر لیگ جهانی را دارند.

 

 

139304131044543073134233

این سیزدهمین پیروزی برزیل مقابل ایتالیا در ۲۶ دیدار گذشته این تیم دو در لیگ جهانی بود. دو بازی قبلی آنها با نتیجه ۳ بر یک به سود ایتالیا در برزیل و در هفته نخست لیگ جهانی به پایان رسیده بود. جالب اینکه ایتالیا بعد از شش پیروزی متوالی در لیگ جهانی، حالا متحمل پنج شکست متوالی شده که در تاریخ والیبال این کشور بی‌سابقه بوده است. آتزوری دو شکست مقابل لهستان، دو شکست مقابل ایران و یک باخت هم به برزیل داده است.

 

ایوان زایتسف، قطر پاسور روسی‌الاصل تیم ملی ایتالیا ملقب به «تزار ایتالیایی» در بازی مقابل برزیل ۳۰ امتیاز کسب کرد و والاس دسوزا نیز ۲۲ امتیاز برای برزیل به دست آورد. تا به امروز یوآن ژی از تیم ملی چین با ۳۷ امتیاز، بیشترین امتیاز را در یک بازی از لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴ کسب کرده است.

 

تا به این لحظه صعود تیم‌های ایران و ایتالیا (میزبان مرحله نهایی) به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال قطعی شده است. یکی از تیم‌های لهستان و برزیل نیز از گروه A لیگ جهانی والیبال به فلورانس می‌رسند.

 

در گروه B رقابت برای صعود بین تیم‌های آمریکا، روسیه و صربستان است که دو تیم از بین آنها، مسافر فلورانس خواهند شد. تنها تیم باقیمانده برای حضور در جمع شش تیم مرحله نهایی نیز از بین تیم‌های استرالیا، قهرمانان گروه‌های C و  E و فرانسه (قهرمان گروه D) انتخاب می‌شود.

 

منبع : تسنیم

کارآفرینی
برنامه جهانی غذا

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجله اینترنتی ماهنما بوده و کپی برداری فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد.
مجله اینترنتی ماهنما ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. طراحی ، کدنویسی و سئو شده توسط : طراحی آسمان